Make-Up

Këto janë nuancat e buzëkuqëve që të duhen këtë dimër

Shkruar nga Anabel

23 Nëntor 2022

Këto janë nuancat e buzëkuqëve që të duhen
IMAXTREE

Tani që erdhi dimri, të duhen vetëm këto nuanca, që t’i kombinosh më së miri me stinën dhe veshjet e tua:

Ngjyrë manaferre

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by London Copyright® Cosmetics (@londoncopyright)

Karamel

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by SUQQU UK & FRANCE (@suqqu_europe)

Patjetër që e kuqe

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Alex Babsky Makeup Artist (@babskymakeup)

Vishnje

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Evangeline Molly (@evangelinemolly)

Nude

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by MAC HELSINKI SOKOS (@machelsinkisokos)

Kafe

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by KIKO Milano Official (@kikomilano)

E zezë, për ato që guxojnë!

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ??????? ??? (@talkco.makeup)

Artikuj të sugjeruar:

 

Bëhu pjesë e shorteut Coca-Cola

Fito çdo javë një Smart TV.

Ad by Mediadesk.al

MOS I HUMBISNI