Celebrity

Ç’ndien saktësisht Kim për lidhjen e Pete dhe Emily?

Shkruar nga Anabel

23 Nëntor 2022

Ç’ndien saktësisht Kim për lidhjen e Pete dhe Emily?
Shutterstock

Interneti mendon se Kim K po e vret shumë mendjen për lidhjen e re të Pete Davidson me Emily Ratajkowski (nisur nga postimet e saj), gjithsesi, si është e vërteta, e tregojnë burimi i afërt me yllin 42-vjeçar.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Kim Kardashian (@kimkardashian)

Burimi thotë se: “Për momentin, Kim po përpiqet të përqendrohet në lumturinë e vetes dhe të fëmijëve të saj. Dhe kur bëhet fjalë për ish-in e saj dhe jetën e tij romantike, ajo nuk shqetësohet fare”.

“Kim nuk e vret mendjen për marrëdhënien e Pete me Emily, sepse e di që mes saj (Kim) dhe Pete gjërat kishin mbaruar. Ajo thjesht do që të gjithë të jetojnë jetën e tyre në mënyrën më të mirë dhe të jenë të lumtur”, vijoi burimi.

E njëjta teori vlen edhe për ish-bashkëshortin e saj, Kanye West, pasi aktualisht, Kim po bën maksimumin për të bashkëprindëruar me reperin.

Ylli i “The Kardashians” është mëse e përqendruar në jetën e saj, duke gjetur balancën mes pasioneve të saj, regjimin ushqimor, ushtrimet fizike, si dhe rutinën familjare.

Natyrisht, Kim është edhe një nënë shumë e përkujdesur dhe të katërt fëmijët e saj ndihen të rrethuar me dashuri dhe përkujdesje.

Artikuj të sugjeruar: