Celebrity

Së shpejti mund të blini Adidas, Gap dhe Balenciaga për vetëm $20, falë Kanye West

Shkruar nga Anabel

22 Nëntor 2022

Së shpejti mund të blini Adidas, Gap dhe Balenciaga për
Photo Credits: Shutter Stock

Kanye West ka zbuluar se do të shesë bluza me kapuç Balenciaga, Adidas dhe Gap për vetëm 20 dollarë.

Të tre markat i ndërprenë bashkëpunimet me linjën Yeezy të reperit pasi ai bëri një sërë komentesh antisemitike (armiqësore, fyese ose paragjykuese ndaj popullit hebre).

Në një intervistë të re me X17, një revistë amerikane, Ye tha se do të jetë shumë i zënë duke kandiduar për president në vitin 2024.

Pasi konfirmoi se do të kandidojë, reperi tha se ka planifikuar të shesë gjithë bluzat me kapuç, nga bashkëpunimet me Balenciaga, Adidas dhe Gap për vetëm 20 dollarë.

Kjo nuk është hera e parë që reperi tenton të bëhet president dhe duket se ai e ka po aq seriozisht edhe kësaj radhe. Deri atëherë, duket se fokusi kryesor i Ye është nxjerrja e mallrave që do shiten vetëm për $20.