TV Mania

Zbulohet opinionistja tjetër e ‘Big Brother VIP Kosova’

Shkruar nga Anabel

21 Nëntor 2022

Zbulohet opinionistja tjetër e ‘Big Brother VIP Kosova’

Produksioni i “Big Brother VIP Kosova” zbuloi emrin e radhës që do të ulet në karrigen e opinionistit të reality show-t, krah Olti Currit. Ajo është Afërdita Paqarada.

Afërdita Paqarada është Miss-i i parë i Kosovës, vajza që theu tabutë e “zhveshjes” me bikini në publik, në vitin 1990. Ajo ka studiuar për grafik dizajn dhe i është përkushtuar botës së modës.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Aferdita Paqarada (@aferditapaqarada)

“Big Brother VIP Kosova” nis më 5 dhjetor dhe do të moderohet nga Alaudin Hamiti dhe Jonida Vokshi.

Elita Rudi do të moderojë programin që do të diskutojë ngjarjet më të rëndësishme të javës (me gjasë, një program i ngjashëm me “Big Brother Fan Club”).

Banori që del i fundit nga shtëpia do të marrë një çek prej 200,000 euro.

Bëhu pjesë e shorteut Coca-Cola

Fito çdo javë një Smart TV.

Ad by Mediadesk.al

MOS I HUMBISNI