TV Mania

Big Brother VIP Kosova zbulon emrin e një tjetër prezantueseje!

Shkruar nga Anabel

18 Nëntor 2022

Big Brother VIP Kosova zbulon emrin e një tjetër prezantueseje!

"Erdhi momenti që të shuajmë një tjetër kureshtje! Elita Rudi do të jetë prezantuesja e emisionit ku do të diskutohet gjithçka për dhe rreth Big Brother VIP Kosova!" - kështu shkruhet në postimin e fundit të faqes zyrtare të Big Brother VIP Kosova. 

Edhe pse nuk ka shumë shpjegime rreth emisionit që Elita do drejtojë, nga përshkrimi duket se do të jetë diçka e ngjashme me "Big Brother Fan Club".

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother VIP Kosova (@bigbrothervipkosova)

Big Brother VIP Kosova me prezantues Alaudin Hamitin dhe Jonida Vokshin do të nisë në datë 5 dhjetor.

Bëhu pjesë e shorteut Coca-Cola

Fito çdo javë një Smart TV.

Ad by Mediadesk.al

MOS I HUMBISNI