Celebrity

Khëm-khëm, njerëzit mendojnë se Kim po mundohet të bëjë xheloz Pete Davidson

Shkruar nga Anabel

18 Nëntor 2022

Khëm-khëm, njerëzit mendojnë se Kim po mundohet të
@kimkardashian/ Instagram

Një pyetje të thjeshtë: Çfarë bëjnë njerëzit kur ish-i lidhet me dikë tjetër dhe e merr vesh e gjithë bota?

1. Postojnë një foto ku duken yll

2. S’u intereson hiç

Epo, Kim bën pjesë te grupimi i parë. Të paktën kështu mendojnë njerëzit që kanë komentuar në albumin ku shfaqet ylli i “The Kardashians” me një buqetë gjigante lulesh.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Kim Kardashian (@kimkardashian)

Sipas njerëzve, postimi ku Kim duket e buzëqeshur vesh më vesh ka për qëllim të bëjë xheloz Pete, i cili është lidhur me modelen Emily Ratajkowski.

Ndjekësit supozuan se Kim i bleu vetë lulet, për të shkrepur fotot dhe për të bërë xheloz ish-in dhe kjo tregon se edhe yjet janë fiks si ne, thjesht me shumë më tepër zero në llogaritë bankare.

Khëm-khëm, njerëzit mendojnë se Kim po mundohet të

Khëm-khëm, njerëzit mendojnë se Kim po mundohet të

Khëm-khëm, njerëzit mendojnë se Kim po mundohet të

Khëm-khëm, njerëzit mendojnë se Kim po mundohet të

Khëm-khëm, njerëzit mendojnë se Kim po mundohet të

Khëm-khëm, njerëzit mendojnë se Kim po mundohet të

Khëm-khëm, njerëzit mendojnë se Kim po mundohet të

Marrëdhënia mes Pete dhe Emily doli në dritë nga një postim i llogarisë @deuxmoi në Instagram. Një ndjekës i kishte dërguar llogarisë një mesazh, në të cilin thuhej se Pete dhe Emily ishin në një date, në Brooklyn.

Pete ka qenë i lidhur me Kim për 9 muaj dhe i dhanë fund lidhjes së tyre në gusht të këtij viti.

Artikuj të sugjeruar: