TV Mania

U tha se do të jetë në ‘Big Brother VIP Kosova’, por këngëtari refuzon ftesën

Shkruar nga Anabel

17 Nëntor 2022

U tha se do të jetë në ‘Big Brother VIP Kosova’, por

Një nga emrat e raportuar në mediat në Kosovë si pjesëmarrës në edicionin e parë të “Big Brother VIP Kosova” ishte këngëtari Art Abazi. Mirëpo, ky i fundit ka refuzuar ftesën duke theksuar se ka zgjedhur të përqendrohet te arti dhe jo fama.

“Meqenëse po më vijnë mesazhe pafund...Atëherë: Mes famës dhe artit, ka kohë që unë kam zgjedhur artin! Produksionet e BBVIP, si në Tiranë ashtu edhe Prishtinë, po ashtu i kam falenderuar me kohë për ftesën e tyre, mirëpo, Art Abazi është i fokusuar në studio, edhe në këngët që po punoj me shumë dashuri….Nëse një ditë do të vlerësohem për këtë…Ju përqafoj, Arti.” – shkruan ai.

U tha se do të jetë në ‘Big Brother VIP Kosova’, por

Mesa duket, 3 muaj brenda ishin shumë për Artin dhe gocat nuk do të kenë mundësinë ta shohin nëpër shtëpi me kostume gri,

U tha se do të jetë në ‘Big Brother VIP Kosova’, por

duke u stërvitur

U tha se do të jetë në ‘Big Brother VIP Kosova’, por

ose duke kënduar këngë romantike me kitarë.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Art Abazi (@art_abazi)