Style Tips

Ju duhen vetëm 1 palë çizme që çdo veshje e juaja të duket 'wow'

Shkruar nga Anabel

16 Nëntor 2022

Ju duhen vetëm 1 palë çizme që çdo veshje e juaja

Një prej investimeve që s'duhet ta mendoni 2 herë janë padyshim çizmet e reja! Le ta pranojmë se në të shumtën e rasteve këmbët tona duken edhe më bukur me to sesa me taka, por padyshim varet nga shijet dhe stili i secilës prej nesh. 

Ju duhen vetëm 1 palë çizme që çdo veshje e juaja

Një palë çizme të duhura janë MUST, prandaj më mirë kurseni ca elementë të tjerë dhe bëni blerje të zgjuara, që mund t'ju ndryshojnë komplet veshjen dhe rrjedhimisht ditën.

Ju duhen vetëm 1 palë çizme që çdo veshje e juaja

Jo domosdoshmërisht duhet të jenë marka të njohura, mjafton që lëkura e tyre të jetë rezistente dhe reale. Vetëm kështu do të dukeni chic, me vetëbesim dhe seksi në të njëjtën kohë.

Ju duhen vetëm 1 palë çizme që çdo veshje e juaja

Çizmet e gjata mbi ose pak nën gju mund t'i vishni me çfarë të doni ju. Duke nisur nga mini-fundet, e deri tek fustanet e gjata me pala apo palltot gjer në fund të këmbëve. 

Ju duhen vetëm 1 palë çizme që çdo veshje e juaja

Ju duhen vetëm 1 palë çizme që çdo veshje e juaja

Për t'u dukur dyfish më cool, pantallonat e gjera treçerekshe janë një tjetër opsion! 

Ju duhen vetëm 1 palë çizme që çdo veshje e juaja

Burimi: Who What Wear