Fashion News

Fashion&Friends: Hapet dyqani më i madh multibrand i modës në Shqipëri

Shkruar nga Anabel

11 Nëntor 2022

Fashion&Friends: Hapet dyqani më i madh multibrand i modës në

Koncepti më i famshëm i markës në Ballkan, Fashion&Friends hapi dje dyqanin e parë në Shqipëri, me një ofertë prej 20 markash botërore të modës.

Fashion&Friends: Hapet dyqani më i madh multibrand i modës në

Një parajsë e vërtetë për të gjithë adhuruesit e modës ndodhet në katin kryesor të qendrës Tregtare Tirana East Gate dhe bashkon markat si Replay, Calvin Klein, Tommy Hilfiger, Guess, Hugo, Boss, Love Moschino, Superdry, Timberland, Liu Jo, Miss Sixty, Lyle&Scott, Scotch&Soda, Wellensteyn, Desigual, Premiata, Steve Madden, Inuikii, UGG.

Fashion&Friends: Hapet dyqani më i madh multibrand i modës në

Dyqani luksoz mbulon 950 metra katrorë i dominuar nga një kombinim mermeri, dru, qelq dhe bimë tropikale jeshile, krijimi i një ambienti vizualisht të pasur që nxjerr luks dhe dashuri për modën.

Fashion&Friends: Hapet dyqani më i madh multibrand i modës në

Qoftë adhurues i stilit elegant apo aventurier që ndihet më mirë në kombinime casual, Fashion&Friends do të bëhet vendi juaj i preferuar për blerje.

Fashion&Friends: Hapet dyqani më i madh multibrand i modës në

Vizitoni dyqanin e ri dhe përfitoni nga zbritja e hapjes prej 20% në koleksionin vjeshtë/dimër deri më 13 Nëntor.

Fashion&Friends është pjesë e kompanisë lider të shitjes me pakicë të modës në rajon, Fashion Company, e cila për dekada e ka bazuar biznesin e saj në misionin e krijimit të një përvojë superiore të blerjeve, kështu që portofoli i kompanisë aktualisht përfshin mbi 50 marka globale të modës.