Celebrity

Duhet ta shihni patjetër Johnny Depp në sfilatën e “Savage x Fenty”

Shkruar nga Anabel

9 Nëntor 2022

Duhet ta shihni patjetër Johnny Depp në sfilatën e “Savage
Amazon Prime Video

Kur njerëzit zbuluan se Johnny Depp do të ishte prezent në sfilatën e “Savage x Fenty”, patën reagime të ndryshme, më së shumti u mërzitën sepse aktori ishte akuzuar për dhunë ndaj ish-bashkëshortes, Amber Heard, nga ana tjetër, Rihanna ishte viktimë e dhunës, nga ish-partneri, Chris Brown.

Por, sfilata ndodhi dhe Johnny u shfaq i veshur nga linja e “Savage x Fenty” dhe u duk super coool!

I veshur me pizhama ngjyrë ulliri, të cilat që nga ekrani jepnin ndjesinë e luksit, Depp eci në mënyrë të shkujdesur, plot vetëbesim, me buzëqeshjen e tij misterioze dhe seksi.

Duhet ta shihni patjetër Johnny Depp në sfilatën e “Savage
Amazon Prime Video

Sigurisht, Johnny nuk është i vetmi personazh i famshëm në sfilatën e “Savage x Fenty”, pasi ishin prezentë: Riri dora vetë, Anitta, Burna Boy, Simu Liu, Maxwell, Winston Duke dhe shumë të tjerë.

Duhet ta shihni patjetër Johnny Depp në sfilatën e “Savage
Amazon Prime Video
Duhet ta shihni patjetër Johnny Depp në sfilatën e “Savage
Amazon Prime Video

Artikuj të sugjeruar: