Celebrity

‘E frikshme’: Britney Spears zbulon se ka një dëmtim të përhershëm nervor!

Shkruar nga Anabel

8 Nëntor 2022

‘E frikshme’: Britney Spears zbulon se ka një dëmtim
Photo Credits: Page Six

Në një postim të ri në Instagram, Britney Spears flet për një dëmtim të përhershëm në nervor me të cilin po përballet së fundmi.

"Dëmtimi i nervit në anën e djathtë të trupit tim ... nuk ka shërim përveç Zotit, mendoj. Dëmtimi nervor shkaktohet kur nuk merrni oksigjen të mjaftueshëm në tru”, shkroi ajo në një prej videove ku shfaqej duke kërcyer.

Ylli i pop-it shtoi:

"Ai bën që pjesët e trupit të mpihen. Unë zgjohem rreth 3 herë në javë në shtrat dhe duart e mia janë plotësisht të mpira. Ndonjëherë kam ndjesi të vazhdueshme shpimesh."

Ajo thotë se fatmirësisht, nuk ndjen dhimbje kur kërcen.

 
 
 
 
 
Vieë this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Channel 8 (@britneyspears)

Burimi: Pop Crush