Celebrity

Njerëzit janë shokuar nga videot 'shqetësuese' të Madonna-s: Ç'po ndodh me të?

Shkruar nga Anabel

5 Nëntor 2022

Njerëzit janë shokuar nga videot 'shqetësuese' të

Fansat duken gjithnjë e më të shqetësuar sa herë Madonna poston në TikTok. Së fundmi, mbretëresha e pop-it ka hedhur një video me këngën e Baby Keem, "Vent" dhe njerëzve po u duket thjesht e çuditshme!

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Madonna (@madonna)

Dikush shkruan për 64-vjeçaren:

"Ku është Madonna që admiroja?! Kjo grua e ka humbur. Koha për të dalë në pension..."

Një tjetër shkroi:

"Dikur e adhuroja, ishte idhulli im. Më pëlqente muzika dhe krijimtaria e saj. Tani duket thjesht shqetësuese."

Ndërkohë jo pak njerëz mendojnë se Madonna duhet që të fillojë të pranojë procesin e plakjes dhe të "mos shpërfytyrohet".

Tashmë prej një viti, këngëtarja është aktive në rrjetet sociale dhe postimet janë, le të themi, të veçanta.

Burimi: Page Six