Style Tips

10 veshje super *seksi* për të cilat ia vlen ta lini divanin e ngrohtë!

Shkruar nga Anabel

1 Nëntor 2022

10 veshje super *seksi* për të cilat ia vlen ta lini divanin e

E keni parasysh kur je e lidhur prej një jete, nuk është e pazakontë që takimet romantike mbrëmjeve t'i humbasin xixat e tyre. Ndonjëherë thjesht *përton* të mendohesh, kombinohesh dhe të vishesh seksi për një natë takimesh të para, të reja, etj, por ju duhet vetëm paaak mundim! 

Nëse xhinset ju duken shumë të zakonshme dhe fustanet e zinj paksa bazikë, hidhini një sy ideve në vijim.

1. Këmishë saten, xhinse dhe taka! 

10 veshje super *seksi* për të cilat ia vlen ta lini divanin e

2. Kostum kadif, taka dhe aksesorë të argjendtë

10 veshje super *seksi* për të cilat ia vlen ta lini divanin e

3. Një fund me pala, këmishë mëndafshi dhe çizme deri tek gjuri

10 veshje super *seksi* për të cilat ia vlen ta lini divanin e

4. Pantallona klasike me ngjyrë dhe një bluzë e zezë me dekoltenë e hapur

10 veshje super *seksi* për të cilat ia vlen ta lini divanin e

5. Një mini-fund dhe një mini-xhaketë kostum

10 veshje super *seksi* për të cilat ia vlen ta lini divanin e

6.  Fustan i zi i shkurtër

10 veshje super *seksi* për të cilat ia vlen ta lini divanin e

7. Fustan i gjatë i lirshëm, një triko dhe çizme mbi gju

10 veshje super *seksi* për të cilat ia vlen ta lini divanin e

8. Nëse vishni xhinse dhe taka, palltoja/xhaketa të jetë ekstra!

10 veshje super *seksi* për të cilat ia vlen ta lini divanin e

9. Çizmet e bardha dhe fustani i shkurtër

10 veshje super *seksi* për të cilat ia vlen ta lini divanin e

10. Fustan i trikotuar dhe çizme

10 veshje super *seksi* për të cilat ia vlen ta lini divanin e

Burimi: Who What Wear