Astro Fun

Hëna e re e tetorit: Cilat janë shenjat që do të preken më shumë?

Shkruar nga Anabel

21 Tetor 2022

Hëna e re e tetorit: Cilat janë shenjat që do të preken
Stock/Canva

Më 25 tetor, një Hënë e re vjen për të na e mbushur jetën me batica e zbatica dhe veçanërisht do të prekë këto 4 shenja horoskopi:

Demi

Më shumë kujdes në lidhjen romantike që po përjeton. Eklipsi jo domosdoshmërisht sjell përfundimin e një cikli, por të fut në një periudhë e cila trondit rehatinë e lidhjes. Beso se gjithçka ndodh për një arsye, por mos harro që edhe ti mund të bësh pjesën tënde.

Luani

Kjo ngjarje qiellore lidhet ngushtë me ndjenjat e tua. Ndryshime të befta do të tundin themelet e zemrës tënde dhe shumë vlera dhe parime do të reflektohen në përditshmërinë tënde. Mos ki frikë të tregohesh më vulnerabël se zakonisht, sidomos me familjarët dhe njerëzit e dashur.

Akrepi

Hëna e re sjell një krizë të re identiteti për ty, i dashur Akrep. Kjo është një periudhë ku lehtësohesh nga barrat, brengat dhe barrierat, por do të të duhet pak kohë të mësohesh me rutinën e re. Para se ta kuptosh që je lehtësuar, do të jesh më konfuz/e se kurrë.

Ujori

Bëhu gati të përjetosh më shumë melankoli se zakonisht. Kjo periudhë prek sektorin e punës dhe të reputacionit tënd, por nga ana tjetër, të shtyn të gjesh balancën e shumkërkuar. Është çasti të ndalosh, të reflektosh mbi atë që vërtet dëshiron dhe të përballesh me ndjenjat e tua.

Hëna e re trazon punën dhe të sjell një ngritje në detyrë, ose shenjën që ke pritur për të bërë diçka krejtësisht ndryshe. Mos ndërmerr asnjë vendim të madh gjatë këtij momenti.

Artikuj të sugjeruar: