Celebrity Style

Ky kombinim i Gigi-t duket kaq perfekt për vjeshtën

Shkruar nga Anabel

17 Tetor 2022

Ky kombinim i Gigi-t duket kaq perfekt për vjeshtën

Gigi Hadid u frymëzua nga ngjyrat e vjeshtës dhe u shfaq rrugëve të New York-ut me një kombinim që i përshtatet në mënyrë të përsosur stinës.

Modelja zgjodhi të vishte dy këmisha dhe një xhaketë në nuancat e ngjyrës kafe dhe jeshile. Një prej këmishave kombinohej me pantallonat jeshile ulliri.

Ky kombinim i Gigi-t duket kaq perfekt për vjeshtën

Veshja u kompletua në detaje përmes kravatës së bardhë, çantës Dior, vathëve floriri dhe syzeve të diellit jeshile.

Ky kombinim i Gigi-t duket kaq perfekt për vjeshtën

Në një vibe të ngjashëm, Gigi është fotografuar edhe herë tjetër.

Ky kombinim i Gigi-t duket kaq perfekt për vjeshtën

Nuk e dimë ku qëndron sekreti, por vizualisht duket mjaft këndshëm.