Celebrity

WOW! Selena dhe Hailey pozojnë pranë njëra-tjetrës

Shkruar nga Anabel

16 Tetor 2022

WOW! Selena dhe Hailey pozojnë pranë njëra-tjetrës

Selena Gomez, ish e dashura e Justin Bieber, dhe Hailey, bashkëshortja e këngëtarit, vunë pikat mbi i duke sqaruar se nuk ka asnjë dramë mes tyre.

Ata u bashkuan për një set fotosh në eventin e Academy Museum Gala në Los Angeles. Ato duken duke buzëqeshur. Selena ka vendosur butësisht dorën në barkun e Hailey-t.

WOW! Selena dhe Hailey pozojnë pranë njëra-tjetrës

Fotot e papritura vijnë vetëm dy javë pasi Hailey foli publikisht për herë të parë për respektin e saj për Selena-n, duke sqaruar për fansat se nuk ka asnjë konfliket mes tyre dhe se ajo ka folur me Selena-n që kur u martua me Justin.

WOW! Selena dhe Hailey pozojnë pranë njëra-tjetrës

Justin dhe Selena u ndanë përfundimish në 2018-ën, vetëm disa muaj para se Justin t'i propozonte Hailey-t. Prej vitesh, Hailey ka qenë në shënjestër të fansave të ish-çiftit dhe ka adresuar vazhdimisht urrejtjen që ka marrë nga ata.

Tani, besojmë se ka ardhur koha që drama të marrë fund përgjithmonë.