Celebrity

Kim Kardashian po e shmang me çdo kusht Kanye West dhe nuk i vëmë faj

Shkruar nga Anabel

16 Tetor 2022

Kim Kardashian po e shmang me çdo kusht Kanye West dhe nuk i
TMZ

Të premten, Kim dhe Kanye ishin prezentë në ndeshjen e basketbollit të vajzës së tyre North dhe e shmangën totalisht njëri-tjetrin.

Një burim tha për “TMZ” se Kim u distancua nga Kanye nga momenti që ai veshi bluzën oversize “White Lives Matter” në një event ku u paraqit bashkë me të dashurën, Candace Owens.

Ky veprim i Kim duket drastik, pasi ajo gjithnjë është treguar mbështetëse dhe ka vendosur ura komunikimi me ish-bashkëshortin, për hir të fëmijëve.

“Prej disa javësh, ata kanë zero komunikim dhe gjithçka rreth axhendës së fëmijëve po koordinohet nga asistentët respektivë”, tha burimi.

Ky veprim i Kim vjen pas deklaratave të Kanye se klani Kard-Jenner ka rrëmbyer fëmijët prej tij dhe përplasjes virtuale me Khloè Kardashian në Instagram. Gjithashtu, Kim është detyruar të punësojë më shumë truproja për fëmijët, pas sulmeve të Kanye.

Artikuj të sugjeruar: