Celebrity

Johnny Depp hoqi mjekrën karakteristike dhe tani duket një *burrë tjetër*

Shkruar nga Anabel

11 Tetor 2022

Johnny Depp hoqi mjekrën karakteristike dhe tani duket një *burrë
Photo Credits: Splash News

Jack Sparrow, ti je?

Një paraqitje e shkurtër e Johnny Depp që takohet me fansat në New Jork këtë fundjavë, tregon se aktori me ca ndryshime të vogla duket krejtësisht ndryshe.

I rruar, me flokë të lëshuar dhe syze dielli, 59-vjeçari firmosi autografe dhe bëri selfie me fansat jashtë Teatrit Capitol në Port Chester, NY, përpara koncertit të tij me muzikantin Jeff Beck, 78 vjeç. 

Johnny Depp hoqi mjekrën karakteristike dhe tani duket një *burrë
Photo Credits: Splash News
Johnny Depp hoqi mjekrën karakteristike dhe tani duket një *burrë
Photo Credits: Splash News
Johnny Depp hoqi mjekrën karakteristike dhe tani duket një *burrë
Photo Credits: Splash News

Aktualisht, mendohet se Depp është në një lidhje me një nga avokatet e tij, Joelle Rich, po nga asnjëri prej tyre s'ka folur për këtë. Nëse po pyesni ç'bëhet me Amber Heard, klikoni këtu.