Celebrity

Pas Madonna-s, mos ndoshta edhe Emily Ratajkowski konfirmoi se është biseksuale?

Shkruar nga Anabel

11 Tetor 2022

 

Pas Madonna-s, mos ndoshta edhe Emily Ratajkowski konfirmoi se është
Shutterstock

 

Emily Ratajkowski, ndoshta ka dalë hapur si biseksuale dhe ku tjetër mund ta “thoshte” diçka të tillë, përveçse në TikTok?

Modelja bëri një duet me Shay Mitchell (ylli i "Pretty Little Liars") dhe tregoi divanin e saj jeshil. Deri këtu okay, por zëri në video shprehej: “Nëse identifikohesh si biseksual/e, a ke një divan velvet jeshil?”.

Epo, Emily e paska këtë divanin dhe xhiroi veten duke u shtrirë në të.

Jo më larg se dje, edhe Madonna bëri një trend që na tregoi se ndoshta është lesbike dhe mendojmë se TikTok-u po na tregon kaq shumë gjëra dhe na duhet ca kohë t’i përballojmë të gjitha këto lajme.

Artikuj të sugjeruar: