Celebrity

Mund të mos jemi miliarderë, ama e dimë ç’janë tortelinit, ndryshe nga Kim-i

Shkruar nga Anabel

7 Tetor 2022

Mund të mos jemi miliarderë, ama e dimë ç’janë
Getty Images

Nëse ende s’e keni marrë veten nga mënyra se si Kendall Jenner pret kastravecin, ja ku po ju trondisim sërish: Kim Kardashian as nuk e ka idenë se ç’janë tortelinit.

Si e morëm vesh ne? Në episodin e radhës në “The Kardashians”, kur Kim, gjatë qëndrimit të saj në Itali për Javën e Modës në Milano, darkoi me ekipin, pa menunë dhe pyeti kamerierin: “Ç’është tortelini?”. Ai, konfuz, sigurisht, iu përgjigj: “si ravioli” dhe Kim e bëri porosinë e saj.

Si përherë, Twitter-i mori për kot dhe qindra postime vërshuan nëpër internet.

“Vërtet Kim pyeti se ç’janë tortelinit? Në Itali?”, shkroi dikush.

Një tjetër shkroi: “Të gjitha paratë e botës dhe ajo s’di ç’janë tortelinit”.

Sigurisht, reagimet ishin LOT dhe edhe njëherë tjeër, Kim Kardashian u bë virale në internet.

Artikuj të sugjeruar: