Celebrity

Kanye thotë se e ka shumë qejf shoqen e ngushtë të Kylie Jenner

Shkruar nga Anabel

7 Tetor 2022

Kanye thotë se e ka shumë qejf shoqen e ngushtë të Kylie

Kanye West po ndan çdo mendim në Instagram dhe i radhës, është po aq kontravers sa të gjitha deklaratat e tij (dhe siç i ka hije, domosdo).

Këtë herë, në një postim që tanimë e ka fshirë, ka thënë: “Ok, ok, ok e pranoj që i thashë Johan (drejtues i marrëdhënieve mes Balenciaga dhe personave të famshëm) që të fuste Anastasia Victoria (shoqja e Kylie) dhe Carter në shfaqjen e Balenciaga-s dhe po, e gjithë bota e di që unë e kam qejf Stas”.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Stas karanikolaou (@stassiebaby)

Anastasia është shoqja e ngushtë e Kylie dhe shumë shpesh shfaqet nëpër postimet e miliarderes. Stas, gjithashtu ka edhe një tatuazh dedikuar vajzës së Kylie, “STORMI”.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by c/s ∴jon?boy∴ p/v (@jonboytattoo)

Kanye e ka fjalën për shfaqjen ku u shfaq si model, me një veshje alla Balenciaga dhe Kanye bashkë dhe dominoi sfilatën me baltë me të gjithë vetëbesimin që e karakterizon.

P.S.: Ne e kuptojmë që Anastasia është shumë seksi, por Kanye, ajo mbetet shoqja e Kylie! 

Artikuj të sugjeruar: