Celebrity

Kanye says he has a lot of fun with Kylie Jenner's best friend

Shkruar nga Anabel

7 Tetor 2022

Kanye says he has a lot of fun with Kylie Jenner's best friend

Kanye West is sharing every thought on Instagram, and the next one is as controversial as all of his statements (and rightly so, of course).

This time, in a post that he has now deleted, he said: "Ok, ok, ok I admit that I told Johan (director of relations between Balenciaga and celebrities) to put in Anastasia Victoria (Kylie's friend) and Carter at the Balenciaga show and yes, the whole world knows that I like Stas".

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Stas Karanikolaou (@stassiebaby)

Anastasia është shoqja e ngushtë e Kylie dhe shumë shpesh shfaqet nëpër postimet e miliarderes. Stas, gjithashtu ka edhe një tatuazh dedikuar vajzës së Kylie, “STORMI”.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by c/s ∴jon?boy∴ p/v (@jonboytattoo)

Kanye e ka fjalën për shfaqjen ku u shfaq si model, me një veshje alla Balenciaga dhe Kanye bashkë dhe dominoi sfilatën me baltë me të gjithë vetëbesimin që e karakterizon.

P.S.: Ne e kuptojmë që Anastasia është shumë seksi, por Kanye, ajo mbetet shoqja e Kylie! 

Artikuj të sugjeruar:

 

MOS I HUMBISNI