Celebrity

E gjeni dot cili ishte reagimi i fëmijëve kur Kate dhe William u treguan fotot e fejesës?

Shkruar nga Anabel

4 Tetor 2022

E gjeni dot cili ishte reagimi i fëmijëve kur Kate dhe William u
GETTY IMAGES

Fëmijët, qofshin ata mbretërorë ose jo, thonë gjëra shumë të sinqerta dhe ky është një fakt.

Madje, edhe kur je Kate Middleton apo princ William nuk shpëton dot nga komentet e tyre “pa takt”. Rasti i fundit? Kate dhe William u treguan fëmijëve fotot e tyre të fejesës dhe ç’bënë ata? U tallën me prindërit, sepse para 10 viteve ata dukeshin shumë më të rinj.

E gjeni dot cili ishte reagimi i fëmijëve kur Kate dhe William u
GETTY IMAGES

Këtë e ka treguar vetë Kate gjatë një bisede me një fans në Uells, i cili mbante një flamur shumë nostalgjik, me momente të arta të familjes mbretërore. Në një prej fotove, ishte pikërisht momenti i fejesës së Kate dhe William.

Sapo pa flamurin, Kate bisedoi me fansin, duke i treguar edhe historinë. “Ne gjithmonë qeshim për këtë. Edhe kemi 11 vite të martuar, kemi qenë bashkë (me William) dyfishin e kësaj kohe, është e jashtëzakonshme”, u shpreh ajo. Më pas, Kate ndau reagimin e fëmijëve të saj, George, Charlotte dhe Louis, të cilët mesa duket janë më të sinqertë seç duhet “Fëmijët panë fotot dhe më thanë: “Mami, dukesh kaq e re!”. A thua se tani Kate nuk vijon të jetë një yll plot klas.

Shumë shpesh, Middleton ndaj fakte rreth jetës familjare, duke zbuluar herë pas here reagimet dhe komentet e princave dhe princeshës së vogël, të cilat janë gazmore dhe ndonjëherë, edhe lënduese.

Artikuj të sugjeruar: