Celebrity

Camila Cabello mendoi se një nga konkurrentët e 'The Voice' ishte Shawn Mendes!

Shkruar nga Anabel

1 Tetor 2022

Camila Cabello mendoi se një nga konkurrentët e 'The Voice'

Trajnerja e "Voice", Camila Cabello mendoi se ish-i dashuri i saj i bëri një "vizitë" në punë këtë javë.

Konkurrenti Tanner Howe zgjodhi të këndonte një nga këngët hit të Mendes, "Mercy".

Ndërsa e dëgjonte duke kënduar, Cabello, pyeste nëse Mendes ishte në të vërtetë në skenë dhe jo një konkurrent.

"A është ai... A është Shawn?" pyeste ajo, duke shtuar: "Mendova se ishte Shawn."

Ndërsa Cabello nuk e ktheu karrigen e saj për Howe, trajnerët e tjerë Blake Shelton, Gwen Stefani dhe John Legend e bënë.

Pas performancës, edhe Legend ra dakord që Howe kishte një zë të ngjashëm me Mendes, duke thënë: Tingëllove si ai".

Njerëzve ky moment iu duk i këndshëm, por kishte dhe nga ata që thanë se zërat nuk ngjasonin fare dhe Camila thjesht donte të përmendte Shawn.

Pasi Cabello e komplimentoi zërin e Howe, por e kritikoi butësisht atë që tingëllonte shumë si ylli i njohur i popit, Howe tha se ai "respekton" Mendes, por do që të ndjekë një rrugë të tijën, pa qenë kopje e askujt.

"Unë isha në korsinë e tij thellë," tha Cabello me shaka për marrëdhënien e saj me Mendes.

Cabello dhe Mendes filluan të dilnin në vitin 2019, disa vite pasi bashkëpunuan në këngën hit "I Know What You Did Last Summer". Ata konfirmuan lidhjen pasi publikuan këngën Señorita".

Më 17 nëntor 2021, të dy njoftuan ndarjen përmes një deklarate të përbashkët të shpërndarë në llogaritë e tyre zyrtare në Instagram. Që nga ndarja, të dy Cabello dhe Mendes duket se kanë ende respekt dhe mirësi për njëri-tjetrin.

Burimi: Pop Crush