Celebrity

Pas intervistës së Hailey Bieber, reagon Selena Gomez dhe ka një mesazh për fansat

Shkruar nga Anabel

30 Shtator 2022

Pas intervistës së Hailey Bieber, reagon Selena Gomez dhe ka një
Shutterstock

Selena Gomez, përmes një live në TikTok, ka reaguar pas intervistës së Hailey Bieber, e cila rrëfeu për “Call Her Daddy” bullizmin online që ka pësuar pas lidhjes shumë të famshme dhe publike mes Selena-s dhe Justin Bieber (tashmë bashkëshorti i Hailey-t prej 4 vitesh). 

@aaronmukbang She looks so sad I feel bad fr. This is the second time she’s gone live to address hate. #selenagomez #haileybieber #fyp ? Calm Down - Rema & Selena Gomez

Selena është shprehur se talljet janë “të poshtra dhe neveritëse” dhe u ka kërkuar njerëzve që të jenë të sjellshëm. Artistja 30-vjeçare u rikujtoi fansave se “fjalët kanë rëndësi” dhe u shpreh falenderuese ndaj njerëzve që e dëgjuan.

Në mënyrë indirekte, Selena adresoi urrejtjen që ka vërshuar ndaj Hailey-t që kur marrëdhënia e saj me Justin u bë publike.

“Nuk është e drejtë dhe askujt nuk duhet t’i drejtoheni kurrë në mënyrën që kam parë”, u shpreh këngëtarja dhe theksoi se do vetëm të dëgjojë fjalë të mira dhe sa të rëndësishme janë ato për gjithsecilin.

“Shpresoj ta kuptoni se kjo është më madhore se gjithçka tjetër”, përfundoi videon Selena dhe mesazhi u përcoll.

Tani, urojmë që fansat t’i lënë Hailey-n dhe Justin të qetë!

Artikuj të sugjeruar: