Celebrity

Selena e bëri të qajë në Met Gala? Hailey Bieber sqaron ç’ndodhi në tapetin e kuq

Shkruar nga Anabel

29 Shtator 2022

Selena e bëri të qajë në Met Gala? Hailey Bieber sqaron
Photo Credits: Reuters, Alamy Stock Photo

Hailey Bieber ka folur për shumë gjëra në intervistën e “Call Her Daddy” këtë javë dhe Selena Gomez, sigurisht, që u përmend jo pak herë.

Modelja, ndër të tjera, foli për videon virale ku dukej se ajo po qante në Met Gala dhe Justin po përpiqej ta qetësonte dhe t’i fshinte lotët. Më pas asistentja i sjell modeles një palë syze të zeza, duke përforcuar dhe më shumë idenë se ajo po qante.

Fansat menjëherë filluan të spekulonin se Selena Gomez kishte gisht në gjithë këtë.

Pasi mbërritën në Met Gala vitin e kaluar, Hailey dhe Justin u panë duke ecur në tapetin e kuq.

Si qëndron e vërteta?

Mesa duket, njerëzit thjesht e ekzagjeruan situatën sepse Hailey nuk po qante. Ajo thjesht kishte diçka në sy.

Hailey gjithashtu vuri në dukje se videoja ishte një shembull kryesor se si "gjërat mund të nxirren jashtë kontekstit”. Për më tepër, syzet e errëta ishin thjesht pjesë e pamjes së modeles.

Thënë këto, jo çdo aludim që bëhet nga një video 10 sekondëshe, duhet të merret si i vërtetë.

Burimi: Unilad, Call Her Daddy Podcast