Street Style

Dy gjëra na e konfirmojnë sezonin e xhaketave: Shiu i Tiranës dhe Rihanna!

Shkruar nga Anabel

26 Shtator 2022

Dy gjëra na e konfirmojnë sezonin e xhaketave: Shiu i Tiranës dhe
Photo Credits: Splash

Sezoni i palltove, xhaketave apo xhupave ka mbërritur zyrtarisht! Të paktën, sipas Rihanna-s dhe mesa duket, edhe shiut të Tiranës këtë javë!

Koha këtë vit ka vendosur të freskohet pak më herët se vitet e kaluara, prandaj përgatituni mirë për sezonin dhe filloni të mendoni që tani për xhaketat që do të vishni.

Ndërkohë, këngëtarja është parë së fundmi në New York me partnerin e saj A$AP Rocky në festën e pasdites së Rolling Loud Festival. Me një xhup, fustan të shkurtër dhe çizme të gjata lëkure – Rihanna njoftoi këndshëm se vjeshta ka mbërritur dhe me pak frymëzim, ju mund të dukeni po aq stil sa ajo.

Dy gjëra na e konfirmojnë sezonin e xhaketave: Shiu i Tiranës dhe

Xhupi sportiv ishte përzierë me elementë të kundërt si bizhuteri me gurë apo çizme me takë. Rezultati? Një veshje aka “bad gal Riri”, por me klas.

Burimi: In Style

Bëhu pjesë e shorteut Coca-Cola

Fito çdo javë një Smart TV.

Ad by Mediadesk.al

MOS I HUMBISNI