Showbiz dhe TV

Nuk e lejon të takojë vajzën? Pas këngës së Mozzik, flet Loredana

Shkruar nga Anabel

23 Shtator 2022

Nuk e lejon të takojë vajzën? Pas këngës së

Pas publikimit të këngës së Mozzik, “Të dua” – një dedikim i ndjerë për të bijën dhe faktin që ajo po rritet me prindërit e ndarë – të shumtë qenë njerëzit që menduan (dhe komentuan) se Loredana nuk e lejon reperin të takoj vajzën, Hanën.

Nëpër shumë komente në fotot e saj në Instagram, njerëzit shkruajnë:

Nuk e lejon të takojë vajzën? Pas këngës së
Nuk e lejon të takojë vajzën? Pas këngës së
Nuk e lejon të takojë vajzën? Pas këngës së

“A po shkon mirë bashkëprindërimi për Hanën?” e pyeti dikush Loredanën në Instagram.

“Ai mund ta vizitojë dhe ta marrë kur të dojë! Nuk ka qenë kurrë ndryshe. Se si shkon, duhet të pyesësh atë [Mozzikun].”

 

MOS I HUMBISNI