Celebrity

Daljet e Blake Lively shtatzënë, në tapetin e kuq ndër vite, s'duhet t'i humbisni për asgjë në botë!

Shkruar nga Anabel

22 Shtator 2022

 

Daljet e Blake Lively shtatzënë, në tapetin e kuq ndër vite,
Photo Credits: Getty Images

Në rast se e keni humbur, Blake Lively është në pritje të fëmijës së saj të katërt me bashkëshortin Ryan Reynolds. Si zgjodhi ajo të ndante lajmin e lumtur me botën? Në tapetin e kuq në samitin e grave të Forbes Power, natyrisht. Ajo shkëlqente me një minifustan Valentino, këpucë platformë të larta dhe një palë vathë rrathë.

Në fakt, Blake ka shkëlqyer gjithnjë në tapetin e kuq dhe akoma më shumë, kur në këto dalje është shfaqur me barkun e rrumbullakosur.

16 tetor 2014 - Blake Lively veshur me Michael Kors në God’s Love We Deliver Golden Heart Awards Gala.

Daljet e Blake Lively shtatzënë, në tapetin e kuq ndër vite,
Photo Credits: Getty Images

20 tetor 2014 - Veshur me Gucci, në Angel Ball.

Daljet e Blake Lively shtatzënë, në tapetin e kuq ndër vite,
Photo Credits: Getty Images

2 dhjetor 2014 - Pjesëmarrja në L'Oréal Paris Women of Worth Awards me një fustan të zi nga KaufmanFranco.

Daljet e Blake Lively shtatzënë, në tapetin e kuq ndër vite,
Photo Credits: Getty Images

14 maj 2016 - Veshur me Versace, në Festivalin e Filmit në Kanë.

Daljet e Blake Lively shtatzënë, në tapetin e kuq ndër vite,
Photo Credits: Getty Images

2 maj 2019 - Së bashku me bashkëshortin Ryan Reynolds në premierën e Pokémon Detective Pikachu, veshur me një fustan të verdhë nga Retrofête.

Daljet e Blake Lively shtatzënë, në tapetin e kuq ndër vite,
Photo Credits: Getty Images

15 shtator 2022 - Në shtatzëninë e saj të katërt veshur me Valentino në Forbes Power Women's Summit.

Daljet e Blake Lively shtatzënë, në tapetin e kuq ndër vite,
Photo Credits: Getty Images

Burimi: Glamour