Celebrity Style

Për ne, një helmetë motori - për Kim-in, çanta e radhës

Shkruar nga Anabel

22 Shtator 2022

Për ne, një helmetë motori - për Kim-in, çanta e
GETTY IMAGES

Kur vjen puna te stili, Kim K sjell gjithnjë risi.

Këtë herë, është parë nëpër rrugët e New York-ut me një helmetë motori, të cilën nuk po e përdorte për të udhëtuar e sigurt, por për t’u dukur e veçantë dhe stylish.

Për ne, një helmetë motori - për Kim-in, çanta e
MEGA

Ajo ishte veshur me Balenciaga nga koka te këmbët, me fustanin e gjatë të zi dhe sigurisht, me çantën e pazakontë.

Çanta-helmetë, ndërkohë ishte e bollshme, me një shirit të argjendtë dhe rrip të gjatë, gjithashtu edhe një mbajtëse në krye.

Për ne, një helmetë motori - për Kim-in, çanta e
MEGA

Kim vendosi që si aksesorë të vendoste një palë syze dhe doreza të zeza, si dhe një palë vathë ngjyrë argjendi.

Artikuj të sugjeruar:

 

MOS I HUMBISNI