Celebrity

Brad Pitt tregon cilët janë (sipas tij) burrat më seksi në botë

Shkruar nga Anabel

22 Shtator 2022

Brad Pitt tregon cilët janë (sipas tij) burrat më seksi në
Vogue

Brad Pitt e di ç’do të thotë të jesh një burrë seksi në Hollywood, ndaj nuk e ka të vështirë të zgjedhë burrat e tjerë që sipas tij, janë shumë tërheqës. Në një intervistë për “Vogue”, aktori 58-vjeçar tregoi shijet e tij.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Vogue (@voguemagazine)

“Në botën e aktrimit – sepse është puna ime – menjëherë do të zgjidhja Paul Newman”, tha Pitt, pa u menduar shumë gjatë.

Ja dhe Paul Newman në rininë e tij, gati për të thyer zemra dhe për të pushtuar botën me ata sy:

Brad Pitt tregon cilët janë (sipas tij) burrat më seksi në
@vanguardofhollywood/ Pinterest

“Sepse është plakur me hijeshi dhe është një qenie shumë speciale, zemërmirë, i ngrohtë dhe i sinqertë”, vijoi Brad. 

Më pas, tha edhe një tjetër emër, që të gjithë e prisnim: George Clooney. “Kam një emër, George Clooney, sepse përse jo?”, tha Pitt.

Dhee, Clooney, më i pashëm se kurrë:

Brad Pitt tregon cilët janë (sipas tij) burrat më seksi në
Reuters

Pra, tanimë e dini: Paul Newman dhe George Clooney janë burrat më seksi, sipas një burri shumë seksi.  

Artikuj të sugjeruar: