TV Mania

Nuk flet me Einxhel? Sarah Berisha flet për marrëdhënien mes tyre

Shkruar nga Anabel

22 Shtator 2022

Nuk flet me Einxhel? Sarah Berisha flet për marrëdhënien mes tyre

Sarah Berisha, ndër të tjera, ceku edhe marrëdhënien me Einxhel Shkirën në një intervistë për “Goca dhe gra”.

Prej kohësh, nëpër portale është përfolur për një zënkë mes tyre, nxitur edhe nga fakti që dyshja Sarah-PM dhe Einxhel-Dagz nuk janë parë shpesh në shoqërinë e njëri-tjetrit. Megjithatë, në “Goca dhe gra” Sarah theksoi se “çunat janë shumë shokë dhe kolegë”.

“Jo, [unë dhe Einxhel] nuk jemi zënë. Kanë dalë lajme. Me Einxhelin nuk jam zënë asnjëherë dhe as nuk kam pse të zihem të them të drejtën,” tha ajo.

Më pas shtoi: “Është marrëdhënie shumë normale. Unë e kam thënë edhe në një intervistë tjetër, nuk është se bëhemi siç jemi bërë brenda shtëpisë, por [nuk jemi zënë].”

“[Brenda shtëpisë është tjetër gjë]. Kur u prishën edhe shoqëri më të mëdhaja në Big Brother...” përfundoi ajo me shaka.