Style Tips

Harrojeni rritjen e çmimeve! Ja për çfarë është ky brand lider në Shqipëri

Shkruar nga Anabel

20 Shtator 2022

Harrojeni rritjen e çmimeve! Ja për çfarë

Prej shumë kohësh, xhinset janë padyshim veshja më e përdorur e garderobës. Megjithatë, problemi qëndron se kur diçka e veshim shumë shpesh, rrezikon të na duket e mërzitshme. Por, të gjitha këto shqetësime morën fund kur dikush më prezantoi me Zero Absolute.

Sa herë që shkon në Zero Absolute të rikujtohet gjithmonë se kombinimet me bazë xhinset s'kanë pse të jenë bazike e aq më pak të mërzitshme.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by zero absolute (@zeroabsolute)


Koleksioni i fundit i Zero Absolute vjen me mbi 50 modele xhins në të gjitha pikat e shitjes fizike dhe online.

Goca, imagjinoni pak: 50 modele të ndryshme xhinsesh, nga të ngushtat te mom jeans; nga klastiket tek ato të grisurat; nga pantallonat bezhe te xhinset e errëta e kështu me radhë. Thënë këto, tani bëhuni gati të shihni Jeans Collection 2022 nga Zero Absolute!


Për ditët kur temperaturat janë disi të ulëta, por ti nuk bën kompromis me stilin.

Harrojeni rritjen e çmimeve! Ja për çfarë

Për ditët kur duam të eksperimentojmë dhe dukemi mirë me këto sandale.

Harrojeni rritjen e çmimeve! Ja për çfarë

Patjetër që nuk mund të mungonte një kombinim me këmishë.

Harrojeni rritjen e çmimeve! Ja për çfarë

Pak më casual:

Harrojeni rritjen e çmimeve! Ja për çfarë

Luajmë me të njëjtat nuanca:

Harrojeni rritjen e çmimeve! Ja për çfarë

Sikur të mos mjaftonin modelet dhe cilësia e materialeve, Zero Absolute vjen me çmime F-A-N-T-A-S-T-I-K-E! Si një mënyrë për të qëndruar më pranë nevojave të klientëve.

Xhinse, por jo vetëm! Këtë herë, unë u ndala pak më gjatë te koleksioni i ri i xhinseve, por Zero Absolute është shumë më tepër se kaq. Ndonjëherë fjalët janë të tepërta kur foto si këto mund të shpalosin më qartë dhe të detajur koleksionet.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by zero absolute (@zeroabsolute)

Tani, besoj e dini se ku duhet të drejtoheni për blerjet e ardhshme. Bota është shumë e shkurtër për të pasur xhinse që nuk rrinë mirë!