Style Tips

Do të doni të visheni gjithë vjeshtën siç vishet Katie Holmes!

Shkruar nga Anabel

20 Shtator 2022

Do të doni të visheni gjithë vjeshtën siç vishet

Katie Holmes njihet për shumë gjëra: Daëson’s Creek, martesën me Tom Cruise dhe për stilin e saj në të veshur që padiskutim bëhet viral! Katie di të jetë klas, elegante, cool, sportive dhe chic në të njëjtën kohë, pra gjithçka që duam të jemi në përditshmërinë tonë. 

Aktorja e bën çdo kombinim të duket i thjeshtë dhe lehtësisht i arritshëm, prandaj nëse ju duhet pak frymëzim për stilin e kësaj vjeshte, keni plot 7 kombinimi për të rikrijuar.

1. Ngjyra dhe printe vjeshtake, kombinuar me çizme të gjata

Do të doni të visheni gjithë vjeshtën siç vishet

2.Xhinse dhe xhaketë kur s'keni kohë

Do të doni të visheni gjithë vjeshtën siç vishet

3. Blu xhins dhe këmishë e bardhë nëse moti vazhdon të bëjë kapriço

Do të doni të visheni gjithë vjeshtën siç vishet

4. Një fustan i trikotuar me atlete 

Do të doni të visheni gjithë vjeshtën siç vishet

5. Në mbrëmje, një kostum i bardhë do të shkëlqente gjithmonë! 

Do të doni të visheni gjithë vjeshtën siç vishet

6. Xhinse të gjera, hoodie dhe një çantë në formë traste. Kjo veshje ju lehtëson edhe mendimet për flokët. Thjesht kapini topuz

Do të doni të visheni gjithë vjeshtën siç vishet

7.Për të mos u dukur si askush tjetër: një fustan mëndafshi, çizme dhe një pallto/pardesy

Do të doni të visheni gjithë vjeshtën siç vishet

Burimi: Who What Wear