Celebrity Style

Njerëzit janë të fiksuar me fustanin e Zendaya-s sepse është thjesht WOW

Shkruar nga Anabel

14 Shtator 2022

Njerëzit janë të fiksuar me fustanin e Zendaya-s sepse

Nëse mendonit se asnjë fustan nuk mund të zëvendësonte magjinë e fustanit Valentino që Zendaya veshi në tapetin e kuq të Emmy Awards 2022, gaboheni!

Pas përfundimit të ceremonisë, Zendaya u paraqit në after-party po me një fustan Valentino, stiluar nga Law Roach.

Njerëzit janë të fiksuar me fustanin e Zendaya-s sepse

Thjesht WOW! I përsosur.

Njerëzit janë të fiksuar me fustanin e Zendaya-s sepse

Jemi të fiksuar.

Njerëzit janë të fiksuar me fustanin e Zendaya-s sepse

E rishohim.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Law Roach (@luxurylaw)

Zendaya bëri histori në Emmy 2022 ku fitoi sërish çmimin si "Aktorja më e mirë në rol protagonist në një serial dramatik" për "Euphoria". 26-vjeçarja është aktorja më e re që fiton këtë çmim 2 herë në historinë e çmimeve Emmy dhe gruaja e parë me ngjyrë që kryeson si "Aktorja më e mirë në një serial dramatik."