Celebrity

Për herë të parë pas ndarjes, Kim Kardashian flet për Pete Davidson

Shkruar nga Anabel

8 Shtator 2022

Për herë të parë pas ndarjes, Kim Kardashian flet për
@kimkardashian/ Instagram

Kim dhe Pete mund të mos jenë më çift, por 41-vjeçarja sërish ka shumë respekt dhe dashuri për ish-in.

Kim, së fundmi u shfaq në kopertinën e “American Dream” me vetulla të zbardhura dhe super seksi dhe dha një intervistë ekskluzive, duke folur edhe për herë të parë për Pete Davidson.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Kim Kardashian (@kimkardashian)

Ajo e cilësoi Pete si “shumë të lezetshëm dhe një njeri shuuuumë të mirë”. Kim u shpreh dhe shumë entuziaste për planet e Pete, referuar serialit të tij komik, i bazuar në jetën e komedianit.

Kim K dhe Pete dukeshin çifti perfekt, derisa tronditën njerëzit me lajmin se i dhanë fund marrëdhënies së tyre 9-mujore, për shkak të distancës. Sipas burimeve, ata u ndanë në paqe, duke ruajtur dashurinë dhe respektin për njëri-tjetrin.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Kim Kardashian (@kimkardashian)

Dukshëm, Kim e vlerëson shumë Pete, por është gati të njohë dikë tjetër, që të mos jetë aq i fiksuar sa Kanye, por edhe jo aq impulsiv sa Pete. (domosdo)

Sipas burimeve, “ajo është gati të njohë dikë tjetër dhe personi i duhur duhet ta njohë jetën e saj”. Kim nuk bën kompromis me lirinë e saj dhe kush mund ta fajësojë?

Nejse, domethënë Pete mbetet çun i mirë.

Artikuj të sugjeruar:

 

MOS I HUMBISNI