Showbiz dhe TV

Einxhel dhe DJ Dagz zbulojnë gjininë e bebit

Shkruar nga Anabel

5 Shtator 2022

Einxhel dhe DJ Dagz zbulojnë gjininë e bebit

Jo, Monika Lubonja nuk kishte të drejtë! Einxhel Shkira dhe DJ Dagz janë në pritje të një djali.

Einxhel dhe DJ Dagz zbulojnë gjininë e bebit

Përmes një feste me miqtë dhe familjarët, çifti zbuloi së fundmi gjininë e bebit. Siç e shihni nëpër fotot e shpërndara në rrjete sociale, tullumbacet janë blu.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ? (@dzesimp)

Një urim i Monikës në fund të gushtit bëri që portalet të shkruanin se Einxhel dhe DJ Dagz janë në pritje të një vajze. Në një sqarim të mëvonshëm, Einxhel sqaroi se gjininë e di vetëm halla e bebit, Aurora Gumnishta.

Einxhel dhe DJ Dagz zbulojnë gjininë e bebit

Motra e Arbrit siç duket ka qenë ajo që organizoi festën.

Einxhel dhe DJ Dagz zbulojnë gjininë e bebit

Einxhel dhe DJ Dagz zbulojnë gjininë e bebit

Dyshja u njoh në “Big Brother Albania VIP”. Për lidhjen pati dyshime dhe jo pak njerëz brenda dhe jashtë shtëpisë ishin skeptikë apo mosbesues. Megjithatë, mesa duket, Einxhel dhe Dagz ishin thjesht dy njerëz që u dashuruan në rrethana të çuditshme, por sidoqoftë interesante.

Bëhu pjesë e shorteut Coca-Cola

Fito çdo javë një Smart TV.

Ad by Mediadesk.al

MOS I HUMBISNI