Celebrity

Kjo është 22-vjeçarja që përflitet si 'e dashura e re' e Leonardo DiCaprio-s

Shkruar nga Anabel

3 Shtator 2022

Kjo është 22-vjeçarja që përflitet si 'e dashura

Që pas ndarjes me Camila Morrone legjendat thonës e e kanë parë Leonardo DiCaprio-n të dalë me një vajzë tjetër që në botën virtuale po përflitet si e dashura e tij e re...

Ylli i kinemasë është parë në shoqërinë e një modeleje ruse 22-vjeçare të quajtur Maria Beregova. Në korrik, 47-vjeçari shumë i famshëm për lidhjet me vajzat nën moshën 25-vjeç është fotografuar nga paparacët teksa shijonte një festë në jaht në St.Tropez.

Kjo është 22-vjeçarja që përflitet si 'e dashura

Burime për Daily Mail bën me dije se Maria, e sapo ndarë nga bashkëshorti i saj 30-vjeçar është nisur drejt jugut të Francës dhe pjesa tjetër është histori...

Ylli i 'The Wolf of Wall Street'  dhe 25-vjeçarja Camila Morrone i dhanë fund marrëdhënies pas më shumë se 4 vitesh bashkë. Ndonëse të dy ishin më shumë se të rezervuar në romancën e tyre, burime pranë ish-çiftit bënin bënin me dije se gjërat mes tyre ishin më shumë se serioze.