Celebrity

Johnny Depp shfaqet në VMA: Papritur, dhe në mënyrë të çuditshme

Shkruar nga Anabel

29 Gusht 2022

Johnny Depp shfaqet në VMA: Papritur, dhe në mënyrë të

Johnny Depp bëri një sërë paraqitjesh të çuditshme dhe të befasishme në MTV Video Music Awards 2022, me fytyrën e tij të projektuar në mënyrë dixhitale te maskota e famshme, Moon Man (Njeriu i Hënës).

Kjo shënon paraqitjen e fundit të aktorit në një rikthim të dukshëm në sferën publike, pas fitores në gjyqin kundër ish-bashkëshortes, Amber Heard.

Johnny Depp shfaqet në VMA: Papritur, dhe në mënyrë të

Në paraqitjet e mëvonshme virtuale, Depp deklaroi se ishte i lirë për "ditëlindje, bar mitzvahs, bat mitzvahs [ceremoni fetare hebre] dasma, zgjime, gjithçka që ju nevojitet ... çdo gjë.” "Oh, unë jam gjithashtu një dentist," shtoi ai.

Prania e prania e aktorit u përfol patjetër në internet për arsye *të dukshme*.