Celebrity

Tatuazhi i parë i Georgina Rodriguez ka një domethënie shumë prekëse

Shkruar nga Anabel

27 Gusht 2022

Tatuazhi i parë i Georgina Rodriguez ka një domethënie shumë
@georginagio/ Instagram

Gjashtë muaj pas humbjes së një prej binjakëve, Georgina Rodriguez bëri një tatuazh kushtuar pikërisht kësaj periudhe kaq të vështirë. 

Tatuazhi, me aq sa shihet në ekranin e tatuatorit, përkon me një engjëll në trajtën e një bebi, që mban në duar një gjysmë hënë.

Tatuazhi i parë i Georgina Rodriguez ka një domethënie shumë
@georginagio/ Instagram

Në 18 prill, Georgina (28 vjeç) dhe Christiano Ronaldo (37 vjeç), lajmëruan fansat për humbjen tragjike të bebushit të tyre, ndërkohë që e bija, Bella Esmeralda, fatmirësisht mbijetoi. "Eshtë një dhimbje e madhe që na duhet t'ju themi se bebushi ynë ka ndërruar jetë. Eshtë dhimbja më e madhe që një prind mund të ndjejë. Vetëm lindja e vajzës sonë na jep forcë për ta jetuar këtë moment me shpresë dhe lumturi", u shprehën Georgina dhe Christiano.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano)

Artikuj të sugjeruar:MOS I HUMBISNI