Celebrity

Lart e poshtë po thuhet se Emily Ratajkowski dhe Brad Pitt janë bashkë!

Shkruar nga Anabel

22 Gusht 2022

Lart e poshtë po thuhet se Emily Ratajkowski dhe Brad Pitt janë

Një lajm që askush s’e priste? Po, EmRata mund të jetë e lidhur me Brad Pitt. E gjitha nisi me një e-mail të shpërndarë nga llogaria @deuxmoi në Instagram, ku shkruhej se thashethemet tregojnë që Brad Pitt ka një grua të re në jetën e tij.

Lart e poshtë po thuhet se Emily Ratajkowski dhe Brad Pitt janë

Epoo, ndodhi që personi që dërgoi e-mail, ka dalë me shefin seksi që punon në një restorant shumë luksoz në Paris dhe ai i tha se Brad Pitt rishtazi kishte darkuar në një dhomë private me një modele, divorci i së cilës është në shumë tituj mediatikë. Ai tha se “çifti” kishte qëndruar atje me orë të tëra. Dhe shumë mirë, sepse ish-burri i saj ishte një plehrë. (E duam një shef feminiiiist).

Tani, s’keni pse lodheni dhe bëni llogaritë, sepse @deuxmoi shpërndau një tjetër foto, ku Pitt dhe Ratajkowski ecnin nëpër rruget e New York-ut, të kapur dorë për dore.

Lart e poshtë po thuhet se Emily Ratajkowski dhe Brad Pitt janë

Deri tani nuk është konfirmuar si lajm, ama interneti i ka ca mendime:

@shannonhillnews I can totally see this relationship happening?! Thoughts? #emilyrajatkowski #bradpitt #emrata #celebritynews ? original sound - Shannon Hill

Aktori dhe supermodelja kanë dalë nga lidhje të gjata. Brad Pitt ka qenë prej 12 vitesh i martuar me Angelina Jolie, ndërsa EmRata përjetoi ndarjen nga ish-partneri i saj, Sebastian Bear-Mcclard, me të cilin ishte e martuar për 4 vite. 

Artikuj të sugjeruar: