Dasma VIP

Martohen, sërish, J.Lo dhe Ben Affleck

Shkruar nga Anabel

21 Gusht 2022

Martohen, sërish, J.Lo dhe Ben Affleck

Jennifer Lopez donte aq shumë të të martohej me Ben Affleck, sa u martua dy herë.

Ata organizuan një ceremoni luksoze në shtëpinë e Affleck në Georgia më 20 gusht për miqtë dhe familjen, një muaj pas dasmës së tyre në Las Vegas.

Martohen, sërish, J.Lo dhe Ben Affleck

Nusja kishte veshur një fustan mahnitës me mëngë të shkurtra dhe vello të gjatë, shumë të gjatëëë. Për të ndihmuar me vellon u angazhuan binjakët e J.Lo, Max dhe Emme, si edhe fëmijët e Ben Affleck, Violet, Seraphina dhe Samuel.

Martohen, sërish, J.Lo dhe Ben Affleck

Martohen, sërish, J.Lo dhe Ben Affleck

Fustani është një fustan i personalizuar nga Ralph Lauren.

Martohen, sërish, J.Lo dhe Ben Affleck

Të ftuarit ishin veshur me të bardha.

Martohen, sërish, J.Lo dhe Ben Affleck

Festa e tyre intime për familjen dhe miqtë tre-ditore nisi me një darkë të premten dhe u pasua nga një piknik barbecue të dielën.

Martohen, sërish, J.Lo dhe Ben Affleck