Instagramming

Ka diçka që po u bën përshtypje të gjithëve tek ish-e dashura dhe e dashura aktuale e Don Xhonit!

Shkruar nga Anabel

18 Gusht 2022

Ka diçka që po u bën përshtypje të gjithëve tek
Photo Credits: @donxhoni/ Instagram

Don Xhoni dhe Ariana Lirey ishin bashkë për një kohë relativisht të gjatë (ose ndoshta ne na dukej kështu nga postimet e shpeshta në Instagram dhe shprehja e dashurisë në komente fotosh).

Ata i dhanë fund lidhjes në prill të këtij viti. Në fillim fshinë fotot, pastaj hoqën njëri-tjetrin nga Instagrami. Më pas, modelja ruse shkroi:

"Ishte një histori e bukur. Mirupafshim!" - me *emoji zemre të thyer*

Don Xhoni tha se "ka respekt për ish-të dashurën", por "ju lut të mos bënte drama e të mos viktimizohej".

Kjo u pasua nga disa deklarata të gjata të modeles në Instagram:

"Të dashua media. Para se të shkruani për ndonjë gjë, jini të sigurt 100% për atë që shkruani. Ndarja ishte vendimi ynë, ose i imi. Për dikë është e rëndësishme jeta familjare, fëmijët dhe shtëpia, për dikë tjetër makinat, karriera dhe femrat. Ne jemi njerëz dhe jemi të gjithë të ndryshëm.

As ai dhe as unë nuk jemi njerëz të këqij. Mos flisni keq as për atë e as për mua. Do të gënjeja nëse do të thosha që jam mirë. Jo, por do të tregohem indiferente në gjithë këtë. Në fund, të gjithë do të jenë të lumtur. Faleminderit për vëmendjen!"

Ajo theksoi edhe njëherë se "asnjëri prej tyre nuk është njeri i keq". 

Sidoqoftë, pak muaj më vonë, këngëtari e ka lënë pas krahëve historinë e vjetër... ose jo? 

Ka diçka që po u bën përshtypje të gjithëve tek
Photo Credits: @donxhoni/ Instagram

Nga komentet në Instagram (ah, here we go again), Don Xhoni (ndoshta) ka një partnere të re dhe njerëzit në TikTok kanë vënë re diçka: Ngjashmërinë mes dy vajzave.

"Oh, ky përfundimisht paska një tip", është komenti më i shpeshtë.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by albythegoat (@albythegoat)

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by @arianalirey

Cili është tipi? Deri tani, vajzat brune me *shumë* tatuazhe. Aq sa, dikush shkroi: 

"Duhet të filloj të bëj tatuazhe."

MOS I HUMBISNI