Celebrity

Çfarë po ndodh mes Selena Gomez dhe Tyga?

Shkruar nga Anabel

18 Gusht 2022

Çfarë po ndodh mes Selena Gomez dhe Tyga?

Ndërkohë që të gjithë po përpiqen të merren me punët e tyre, në internet dëgjohet një thashethem dhe njerëzit s'mund të qëndronin më indiferent. Thuhet se Selena Gomez dora vetë mund të ketë nisur një romancë me Tyga-n, ish-in legjendar të Kylie Jenner. Burime për TMZ kanë siguruar foto të Selena-ës dhe reperit teksa shoqëroheshin krah njëri-tjetrit në Los Angeles. 

Çfarë po ndodh mes Selena Gomez dhe Tyga?

Ata janë parë duke dalë nga një restorant në të njëjtën kohë dhe ndonëse janë përpjekur t'i shpëtojnë paparacëve, nuk mundën dhe tani interneti ka dyshimet e tij. 

Tyga nuk mungoi as në ditëlindjen e 30-të të këngëtares, por gjithsesi para se të dilni në përfundime burime të afërta për Selena-n janë shprehur për TMZ se mes tyre nuk ka ende asgjë. Për momentin janë thjesht miq, ndonëse në deklaratën e fundit tha se është shumë e emocionuar për kapitullin e ri të jetës dhe e hapur për njohja të reja.

Të jetë Tyga? Nuk e dimë!