Spirituality

A e ka manifestuar shtatzëninë Einxhel Shkira?

Shkruar nga Anabel

18 Gusht 2022

A e ka manifestuar shtatzëninë Einxhel Shkira?
@einxhelshkira/ Instagram

Nëse deri më tani ke jetuar poshtë gurit dhe nuk e di që Einxhel Shkira dhe DJ Dagz do të bëhen prindër, po të bëjmë një përmbledhje: Pas shumë e shumë aludimesh, postimesh në Instagram e lajmesh rreth shtatzënisë, Einxhel Shkira postoi një video shumë të bukur dhe konfirmoi shtatzëninë me partnerin e saj, DJ Dagz.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Einxhel Shkira (@einxhel_shkira)

Tani, rikthehemi! Me postimet e Einxhelit dhe deklaratat e saj, ku kjo e fundit thotë se një bebush i ka ardhur në mendje, por nuk e dinte se do të realizohej dëshira, ndaj natyrshëm ne mendojmë: A e ka manifestuar Einxheli shtatzëninë?

*Manifestimiideja se gjithçka që ne mendojmë, realizohet.

“Ka qenë shumë e çuditshme kur fansat na shkruanin kur do bëni fëmijë dhe unë e shihja shumë të pamundur dhe i thoja Dagzit “ca thonë këta”. Megjithatë që në në BBV ne e kemi folur si gjë dhe Dagz më ka thënë që brenda shtëpisë se do të bënte tatuazh kur ta bëja baba"- tha Einxhel dhe hmm, duket si manifestim pa vetëdije.

“Kur isha në Kosovë nuk isha mirë nga ana shëndetësore dhe motrës së Dagzit I thashë më duket se po të bëj hallë. Testin e bëra shumë vonë”, - vijoi Einxhel dhe hmm, po, po, na mbushet mendja se e ka manifestuar.

Gjithashtu, ajo ka publikuar, ku shprehej se kur e ka parë foton për herë të parë, mendoi se do ishin “cool parents” dhe ja ku u realizua. Ne na duket si teknika e vizualizimit…

Gjithsesi, duke qenë se Einxhel dhe Dagz nuk prisnin fare të bëheshin prindër, mendojmë se e kanë manifestuar bebushin/en e tyre dhe kjo është prova që të duhet për të besuar në fuqinë e universit.

Artikuj të sugjeruar:

 

MOS I HUMBISNI