Style Tips

Mezi do prisni të vijë vjeshta pas këtyre kombinimeve që do shihni

Shkruar nga Anabel

18 Gusht 2022

Mezi do prisni të vijë vjeshta pas këtyre kombinimeve që do

Siç mund ta keni vënë re, ne kemi filluar të mendojmë shumë seriozisht për vjeshtën dhe më shumë sesa për të- për veshjet që na duhen! Sezoni i ri vjen me emocionet e dilemës që nuk zgjidhet kurrë: çfarë do veshim?

Eshtë koha e kapriçove të motit. Një moment është nxehtë e ndërsa në tjetrin krejt papritur nis shiu. Çfarë na duhet sipër një bluzeje me mëngë të shkurtra që na shpëton në çdo rast?

1. Xhaketë me rrip në mes + xhinse të ngushta

Mezi do prisni të vijë vjeshta pas këtyre kombinimeve që do

2. Xhaketa me kuadrata + kambale

Mezi do prisni të vijë vjeshta pas këtyre kombinimeve që do

3. Xhinse me prerje drejt + xhaketë të gjatë në ngjyrë të hapur

Mezi do prisni të vijë vjeshta pas këtyre kombinimeve që do

4. Fustan treçereksh + triko

Mezi do prisni të vijë vjeshta pas këtyre kombinimeve që do

5. Pulovër të hollë në ngjyrë bezhë + fund lëkure

Mezi do prisni të vijë vjeshta pas këtyre kombinimeve që do

6. Kostum sportiv i trikotuar 

Mezi do prisni të vijë vjeshta pas këtyre kombinimeve që do

7.Fustan me mëngë të fryra + kambale/çizme të shkurtra

Mezi do prisni të vijë vjeshta pas këtyre kombinimeve që do

Burimi: Who What Wear