Showbiz dhe TV

Arbana Osmani poston momente nga “Big Brother VIP”, por kritikohet nga ndjekësit

Shkruar nga Anabel

17 Gusht 2022

Arbana Osmani poston momente nga “Big Brother VIP”, por kritikohet
@arbanao/ Instagram

Einxhel Shkira dhe DJ Dagz do të bëhen prindër dhe kjo ka lumturuar shumë persona, ndër ta, edhe Arbana Osmanin, e cila ndau një album me disa nga momentet më të bukura të “Big Brother VIP”.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Arbana Osmani (@arbanao)

“Lajmi i bukur i @einxhel_shkira dhe @dj_dagz më rikujtoi sot se çfarë emocionesh të mëdha e të vërteta ka sjellë ky Big Brother për të gjithë ne; dhe që edhe pse kanë kaluar gati 6 muaj nga përfundimi, me historitë e bukura që vazhdojnë, vazhdon të emocionojë edhe sot”, shkroi Arbana dhe mes qindra komplimenteve dhe vlerësimeve të personazheve, sërish u vu re se mungonin dy personazhë: Dondald Veshaj dhe Beatrix Ramosaj.

Pikërisht kjo u ka bërë përshtypje ndjekësve, veçanërisht fansave të Donaldit, të cilët rikujtuan të gjithë kontributin e Donaldit në edicionin e parë të “Big Brother VIP”.

Arbana Osmani poston momente nga “Big Brother VIP”, por kritikohet

“Me gjithë respektin për atë ç’ke shkruar Arbana, lë për të dëshiruar (fakti) që ti nuk vure asnjë foto për të vetmin fitues dhe kryefjalën e atij “Big Brother”, që ju dha atë shikueshmëri që as ju nuk e prisnit! Të paktën, edhe nëse ti i ke prishur marrëdhëniet sepse nuk të erdhi në post-“Big Brother”, të paktën një foto e meritonte për të gjithë ne si publik @donaldveshaj”, shkroi një ndjekëse.

Arbana Osmani poston momente nga “Big Brother VIP”, por kritikohet

Arbana Osmani poston momente nga “Big Brother VIP”, por kritikohet

Arbana Osmani poston momente nga “Big Brother VIP”, por kritikohet

Arbana Osmani poston momente nga “Big Brother VIP”, por kritikohet

“Emocioni i këtij “Big Brother” ka qenë 1 dhe i vetmi @donaldveshaj. Duhet të ishte patjetër te fotot e tua. Gjithë shikueshmërinë nga ai djalë e keni pasur”, komenton dikush tjetër, për t’u pasuar nga dhjetëra komentet, të cilat vinin në dukje mungesën e Donaldit, gjithashtu edhe të Trixës.

Arbana Osmani poston momente nga “Big Brother VIP”, por kritikohet

Arbana Osmani poston momente nga “Big Brother VIP”, por kritikohet

Arbana Osmani poston momente nga “Big Brother VIP”, por kritikohet

Arbana Osmani poston momente nga “Big Brother VIP”, por kritikohet

 

Arbana Osmani poston momente nga “Big Brother VIP”, por kritikohet

MOS I HUMBISNI