Showbiz dhe TV

Einxhel Shkira dhe DJ Dagz: Prindër për herë të parë!

Shkruar nga Anabel

15 Gusht 2022

Einxhel Shkira dhe DJ Dagz: Prindër për herë të parë!
Photo Credits: Google Images

Pas shumë zërave se Einxhel Shkira ishte shtatzënë, moderatorja e ka konfirmuar lajmin përmes një videoje, ku shkruan:

"Kur ëndrrat bëhen realitet dhe realiteti është më i bukur se çdo ëndërr në jetë. Kur e do aq shumë jetën sa toka të duket si parajsë dhe ti po qëndron mbi re. Kur ti gjen atë shpirtin binjak dhe Zoti buzëqesh sepse e di që është momenti të të bekojë me dhuratën më hyjnore. Kur thjesht një prekje dore kthehet në një prekje jete.  Dhe ne mezi presim të prekim duart e tua të vogla."

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Einxhel Shkira (@einxhel_shkira)

Dyshja nuk ka dhënë detaje të tjera dhe janë përpjekur ta mbajnë sa më private këtë përiudhë.

MOS I HUMBISNI