Celebrity Style

Fustan apo lingerie: Veshja e re e Julia Fox na futi në dilemë

Shkruar nga Anabel

12 Gusht 2022

Fustan apo lingerie: Veshja e re e Julia Fox na futi në dilemë
Edward Berthelot/ Getty Images

Julia Fox vijon ta konsiderojë botën si sfilatën e saj personale. Rrugëve të Los Angeles, aktorja e “Uncut Gems” u shfaq me një veshje të çuditshme, siç i ka hije në fund të fundit.

Fustan apo lingerie: Veshja e re e Julia Fox na futi në dilemë
Rachpoot/ Bauer-Griffin

Fustani apo lingerie që mbante veshur Fox përbëhej nga materiali lateks, pak i tejdukshëm dhe të gjithë punën për ta mbajtur “në binarë” e bënë mbajtëset metalike në ngjyrë silver.

Fustan apo lingerie: Veshja e re e Julia Fox na futi në dilemë
Rachpoot/ Bauer-Griffin

Fox pozoi plot vetëbesim para paparacëve, ndërkohë që sigurisht, vëmendje mori edhe peneli i saj karakteristik.

Fustan apo lingerie: Veshja e re e Julia Fox na futi në dilemë
Rachpoot/ Bauer-Griffin

Veshja u kompletua me një palë taka në të njëjtën ngjyrë, si dhe një çantë të zezë.

Si gjithmonë, Julia na tregoi edhe njëherë se moda dhe stili janë krejtësisht një zgjedhje personale.

Tani, kemi edhe dy pyetje:

1. Si e ka veshur?!

2. Sa është munduar apo nevrikosur? 

Artikuj të sugjeruar:

 

MOS I HUMBISNI