Social Buzz

Një reality show #dating, me vëllezërit dhe motrat: Nuk është ashtu siç duket!

Shkruar nga Anabel

11 Gusht 2022

Një reality show #dating, me vëllezërit dhe motrat: Nuk
Photo Credits: Netflix

Nga "Love Is Blind" dhe "Too Hot to Handle" te "Indian Matchmaking", Netflix ka nisur me sukses disa seriale unike "reality show" për dating dhe njohje të reja. 

Tani gjigandi i transmetimit është i vendosur të prezantojë një tjetër prodhim interesant, "Dated & Related". Programi i ri me 10 seri do të përfshijë një grup beqarësh që do të gjejnë dashurinë, me vëllezërit e motrat e tyre në krah. Ndërsa çiftet e vëllezërve dhe motrave lundrojnë në kërkimin e dashurisë, ata do të shërbejnë edhe si krahu i djathtë i njëri-tjetrit apo edhe si personi që do vërë në pah gabimet e tyre.

Sido që të jetë, gjërat me siguri do të bëhen argëtuese dhe të sikletshme, siç premtohet nga krijuesit e reality-t.

Të dërguar në një vilë luksoze në jug të Francës, konkurrentëve do t'u bashkohet vëllai ose motra e tyre, të cilët gjithashtu do të lundrojnë në të njëjtën aventurë në botën e ndërlikuar të takimeve/dating.

Në përshkrimin e programit thuhet:

"Vëllezërit dhe motrat beqarë ndihmojnë njëri-tjetrin të kërkojnë për shpirtrat e tyre binjakë, duke shpresuar të gjejnë dashurinë (dhe ndoshta të fitojnë 100,000 dollarë) ndërsa jetojnë në një vilë luksoze."

"Dated and Related" do të dalë në Netflix më 2 shtator.

Burimi: Pop Sugar

MOS I HUMBISNI